Black Friday!

כל מה שצריך לעשות, בשביל להרוויח כסף מהאינטרנט בצורה הכי מסודרת, הכי מקצועית והכי חשוב, הכי בטוחה עם תוצאות בשטח. (לא רק של המרצה, גם של התלמידים!)

קורסים מבוססים תוצאות

(צעד אחר צעד - לעבוד להצלחה)

100+ שעות של הקלטה

(זה לא לייב, תעשו הפסקה בין לבין)

מה זה אומר אתר מתנה לכל חבילה?

אחרי סקר לא קטן שערכנו בקהילת התלמידים, גילינו משהו שגרם לנו לשנות הרבה מאוד מהתכנית שלנו, מעכשיו – לכל אחד שרוצה נכס דיגיטלי, מקבל אתר אינטרנט מתנה מוכן לעבודה, מוכן ליצירת רווחים, רק נשאר לקדם (ובשביל זה יש את הקורס) פרטים נוספים ודוגמאות למטה בעמוד..

מה זה אומר שעת ייעוץ עסקית לזירוז הצלחה?

על מנת להגיע לתוצאות בצורה בטוחה ומקצועית, אני אשמח אם נקבע שעה כדי לדון במהלכים הבאים שלכם, מהרגע שאתם מתחילים את הקורס, איזה קורס בדיוק וכמובן, מה אני ממליץ שתעשו וכמה זמן זה ייקח לכם עד שתרוויחו את המספר שאתם הייתם רוצים להגיע אליו

איך אני מקבל עזרה מהמכללה להצליח?

גם ללא שעת הייעוץ, יש לנו קבוצת פייסבוק עם מעל ל-500 תלמידים ועד 3 עובדים פנימיים של קואליקס אשר יעזרו לכם להמשיך בכל נקודה שתעצרו, מעבר לכך, יש תיבת מיילים ייעודית לשאלות של המכללה לכל שאלה או בקשה שיש לכם. (זו גם יכולה להיות הצעת ייעול 😉 )

איך אתם מתפנקים עליי בבלאק פריידיי?

אין. ולא יהיו עוד כאלו, מחירי בלאק פריידי בימים שהם לא בלאק פריידיי. אז קדימה… (מזכיר לכם, בכל חבילה – אתר מתנה!)

390 ₪

אני נכס דיגיטלי

690 ₪

אני מקצוען על

990 ₪

אני הכל יכול

קניתי קורס, מה מגיע לי? (ומתי)

חשוב מאוד לעשות סדר, אלו לא מוצרי מדף, משמע, אלו מתנות שמקבלים כדי לעשות סדר ונוחות בעבודה היומיומית שלכם לקידום נכס דיגיטלי ולהרוויח ממנו כסף. חד משמעית!

אז מה המתנות בדיוק ומתי אקבל אותן?

ברגע שאתם מתחילים את הקורס, מן הסתם שיעלה לכם הרעיון לבניית אתר בנישה שבחרתם (תודות לקורס שלי ולדרכים הסודיות שלי למציאת נישה רווחית)

אז ברגע שהחלטתם שאתם יודעים מה אתם רוצים, איזה אתר ואיזו נישה יהיה האתר, צוות המכללה יבנה לכם את האתר כדי שלא תצטרכו לשבור את הראש ואת הידיים בנושא הטכני. אז שולחים לנו מייל מסודר “אני רוצה אתר!” ואז אנחנו שולחים לכם טופס למילוי שיהיה לנו קל לדעת מה האפיון ומתקדמים הלאה לצעדים הבאים. 

חשוב להבין, רק אם אתם בונים את האתר על האחסון שאנחנו מבקשים מכם לפתוח (קלאודווייז למביני עניין) בזכות הקישור שלנו כדי לקבל את העמלה מהם (ולא מכם, אחרי הכל האתר בחינם) נוכל לבנות לכם את האתר שלכם. 

חשוב להבין #2

האתר לא כולל תוכן! תוכן זה נושא נפרד שנוכל לעזור לכם למצוא כותבים איכותיים (בעברית/באנגלית) אבל האתר עצמו לא כולל תוכן!

האתר יהיה דומה בתבנית לאחד מאלה: 

באנגלית:

בעברית:

מערכת Highver הינה מערכת לניהול משימות + בדיקת מיקומים יומית בגוגל על מנת להבין איפה אתם נמצאים בגוגל עם האתר החדש שבניתם / שאתם מקדמים. 

על מנת לקבל את ה3 החודשים, יש להירשם למערכת (אפשר לראות כאן) ולשלוח למייל של שמול (יש אותו במערכת הקורס) עם בקשה לפתוח ל-3 חודשים נוספים בזכות ההרשמה שלכם לקורס של שמול (כן, גם אם זה בבלאק פריידיי)

רק אם אתם בונים בעצמכם את האתר שלכם במסגרת הקורס (יש כאלו שרוצים לדעת לתרגל בעצמם אחרי הכל ולא שיבנו להם) אתם שולחים מייל לשמול ושמול מתקין לכם על האתר אלמנטור (חובה לשלוח את השם והסיסמא לניהול האתר כדי לאשר מבפנים, אין דרך אחרת כרגע לאשר אלמנטור)

שאלות נוספות שצריכות תשובות

אני אלמד אתכם איך להשתמש בכישורים שלכם בלבד, בשביל להרוויח את ה10 מקורות הכנסה החדשים שלכם, וגם אם יהיה תקציב נוסף, מדובר בכמה מאות שקלים ובטח לא משהו שלא תעמדו בו. וודאי.

קורס שלם על בניית אתר אינטרנט אשר בנוי מראש לבניית נכס דיגיטלי, נכס אשר אמור להניב תוך כמה חודשים בלבד כמה אלפי שקלים בחודש (מבוסס הצלחות קודמות / 18 שנות ניסיון ועשרות קייס סטאדי שמוצגים במהלך הקורס, גם של שמול וגם של תלמידים)

למי שלא קיבל או לא ראה את הקורסים שלי באונליין (הכל כאן: https://class.koalix.co.il) במחיר הגבוה של רכישת הכרטיס (שאין הרבה ממנו לרכישה) אני נותן גישה פתוחה לכל הקורסים שלי באשר הם באונליין + עדכוני Lifetime!

הקורסים המלאים הינם:

  • קורס בניית נכסים דיגיטליים הישראלי – IL
  • קורס בניית נכסים דיגיטליים בחו”ל  – US (מבוסס שיווק שותפים)
  • קורס SEO לעסק העצמאי (לאלה שרוצים רק לקדם את העסק שלהם בגוגל)
  • קורס SEO לקריירה (אלו שרוצים לעשות קריירה חדשה בתחום ה-SEO + עזרה וליווי למציאת עבודה!!)
  • קורס SEO Bootcamp – קורס מלא על 10 דרכים להרוויח כסף בעזרת SEO (שזה לא לקוחות של SEO)

 

חלק מהשירותים שאני נותן בתור איש SEO הינן שעות ייעוץ בהן אני יושב אחד על אחד (בזום בעיקר) על יצירת אסטרטגיית הצלחה לעבודה בטוחה עם הקורסים שלי (אחרי הכל הם הרבה מאוד שעות של ידע) ולדעת איך לעשות אותם נכון, מה קודם ומה אח”כ, בגדול, איך לעבור את המכללה בשלום ולצאת מזה תוך כמה חודשים בלבד עם כסף ביד

3 החברות המצליחות בבעלות של שמול

גלילה למעלה
דילוג לתוכן