קואליקס לייפסטייל

הדרך שלכם לקיים חיי SEO, חיי יזם אינטרנטי עם מקורות הכנסה במגוון דרכים מתוך עולם ה-SEO והשיווק בדיגיטל.

למה אני צריך את קואליקס לייפסטייל?

אם יש משהו שהבנתי בעולם ה-SEO, זה ש-SEO זה חלק מהחיים שלי ולפעמים יותר מהחלקים האחרים. ובקטע טוב, לא בקטע משתלט. כי כל דבר שאני נוגע בו או חושב עליו, הופך להיות מחשבה של “איך אני יכול לנצל את הידע שלי ב-SEO על דבר כזה?”

אני אתן לכם דוגמא:

חפרתי הרבה מאוד לאחרונה על מקלות סנוקר, אין מה לעשות, זה גם חלק מהחיים שלי, וחיפשתי מקל טוב ואיכותי. מה גיליתי על הדרך? שאני ממש מבין בדרך שבה בן אדם מחפש היום את המקל החדש שלו, וזה לא אומר שאני צריך לבנות אתר, כי בארץ – זה לא כזה ישים, אבל בחו”ל? שם הכסף הגדול הרי כמו כל האתרים האחרים שלי, אז בניתי גם לזה אתר. כן, בניתי אתר שלם שמתמקד אך ורק בלבחור את המקל סנוקר המושלם (מוזמנים לראות אותו כאן)

אז החלטתי, מעכשיו אני רוצה להכיר לכם את ה-SEO כדרך חיים ואני אעשה הכל, כדי שתראו איך זה תמיד ייכנס לכם כחלק מזה. אז לשם כך יצאתי את הקורס החדש, וגם על הדרך, יצאתי לכם דרך שתוכלו להירשם למכללה מהיום בדרך קבועה של תשלום חודשי, אחרי הכל, אני כל הזמן מחדש וכל הזמן מעלה קורסים ומודולים חדשים, לדוגמא? חודש הבא יעלה מודולים חדשים, אילו?

קצת מהמודולים הקרובים לעלייה לאוויר

ועוד המון שיושבים לי ב-Highver בתור To Do בקרוב...

על מנת להיות במקומות הראשונים בגוגל, צריך לוודא שהאתר בנוי נכון, ולכן יש מודול שלם שיעלה על איך בונים אתר בצורה נכונה ומותאמת לגוגל בצורה המדויקת ביותר שיש היום. 

שיעורים שלמים על קיצור זמני טעינה של האתר שלכם, החל דברים בסיסיים כמו אופטימיזציה לתמונות ותוכן ועד לרמות מתקדמות של נקודות טכניות בשרת שלכם שיכולות לקצר את זמני הטעינה בצורה משמעותית מהמתחרים

שיעורים על התוצאות העשירות והמתקדמות של גוגל, איך להיכנס לתוצאה 0 בתוצאות שבחו”ל שהתחילו להופיע פתאום גם בישראל. סרטוני הדרכה מלאים + דוגמאות + קבצים לעבודה מיידית

שיעורים שלמים שיסבירו לכם, מה בדיוק צריך לעשות, שיעבוד לכם בוודאות להביא לקוחות חדשים. מניסיון ולא מ”רעיון”. 

רוצים את האפשרות למנוי חודשי?

השאירו פרטים ואחזור אליכם לשיחת הבהרה לקראת המנוי החדש שלכם

Scroll to Top
דילוג לתוכן