רוצים להכיר את תחום ה-SEO?

קורס אונליין שיכיר לכם את הבסיס של עולם ה-SEO בצורה הברורה ביותר באינטרנט

עולם ה-SEO, או בשם התחום בישראל “קידום אתרים אורגני” הוא עולם גדול מאוד, השאלה היא, מה באמת אתם רוצים לדעת עליו ולמה? הקורס הזה בנוי עבור אנשים שרוצים להכיר את התחום כדי לדעת להתמודד איתו במידה וצריך, החל ממנהלי שיווק ועד לאנשים אשר היו רוצים לחשוב על ללמוד SEO בצורה רחבה יותר בהמשך

790 ₪, עד 10 תשלומים של 79 ₪ בלבד!

מי זה שמוליק דורינבאום?

שמוליק דורינבאום, בן 38 (יליד 81), נשוי לאפי ואבא לאיתי ושיר. עברתי לא מעט בחיי, הרבה מאוד משנות חיי הוקדשו למען התעסקות מקצועית ונפשית עם התחום שנקרא “שיווק באינטרנט”, ואחרי כל כך הרבה שנים בניהול לקוחות / עובדים / פרויקטים, הגיע הזמן לחלוק. כיום, מנהל חברת קידום אתרים קטנה עם 7 עובדים אשר מקדמת חברות קטנות וגדולות (החל מ-Wobi, אונ’ חיפה, מוצצים, הום סנטר, ארכה ועוד חברות קטנות ומצליחות)

מה גוגל בעצם רוצה?

להבין איך בעצם עובד גוגל ומה הגורמים החשובים לו ביותר בשביל קידום האתר בתוצאות החיפוש

קבצים מוכנים לעבודה

תבניות שלמות מחכות לכם במסמכים של הקורס, כל שעליכם לעשות - העתק / הדבק ויש לכם תבניות שלמות לבניית נכס חדש

רשימות מסודרות לעבודה

רשימות מסודרות שיכינו אתכם מהרגע הראשון שרציתם לחלום על רעיון ועד לרגע שאתם מקבלים את השקל הראשון שלכם

מתיק הלקוחות של שמול

10 שיעורים לצפייה מיידית (ומעודכנים ל-2020)

שיעורים לצפייה מיידית אשר מתעדכנים כל הזמן, שיעורים אשר מועברים היום גם במכללת קואליקס, במסגרת קורס ה-SEO המלא (לסילבוס המלא)

הצגת מקרים אמיתיים מהחיים (לא רק תיאוריה)

רוצים להיות בטוחים שהנושא הנלמד, יעבוד גם לכם? בואו לראות את האתרים שלי ואת אתרי הלקוחות שלנו שמקבלים פניות כל יום בצורה קבועה ואף גדלה בכל יום

קבצים לעבודה יומיומית (העתק והדבק)

על מנת לעשות סדר בעבודה ולא רק תיאוריות, הכנתי לסטודנטים Excel מסודר עם צ'קליסטים מסודרים לעבודה יומיומית, נוחה ופשוטה לכל מקדם

תמיכה בקבוצה סגורה לסטודנטים

קבוצת פייסבוק סגורה לסטודנטים בלבד אשר מקבלים תשובות מהמרצה, מסטודנטים בוגרים וגם מעובדים של הסוכנות העובדת של שמול

790 ₪ - עד 10 תשלומים של 79 ₪ בלבד!

מותאם לכל מסך שתרצו לראות בו את הקורס

כמה זמן אתם מעבירים ברכבת? תלמדו משהו בינתיים. כי אין דבר חשוב יותר מנוחות, קורס האונליין של שמוליק דורינבאום מותאם לכל מסך שקיים ולכל מובייל אפשרי, על מנת לצפות בקורס כל מה שאתם צריכים – זה אינטרנט, שם וסיסמא ואתם שם. הכל אונליין.

קבצים מוכנים לעבודה!

על מנת לא להיות תיאורתי בלבד בקורס, החלטתי לשתף אתכם בכל הקבצים שאני עובד עליהם יום יום(!) ככה תוכלו להיות בתוך העבודה ולא רק מעליה, בואו לראות איך מקדם אתרים עובר את חיי היום יום שלו עם הקבצים המוכנים ביותר לתהליך קידום. 

מה אומרים אלו שכבר סיימו את הקורס שלי?

790 ₪ - עד 10 תשלומים של 79 ₪ בלבד!

הסילבוס - מה תלמדו?

גם עבור אלו שמכירים וגם עבור אלו שלא, הדרכה מלאה על עולם האינטרנט, מה הדברים החשובים שצריך להבין, החל ממבנה האינטרנט, אתרי אינטרנט, שרתי אחסון ועוד.

הצצה לתוך עולם מנועי החיפוש, בעיקר לעולם של גוגל. מה הוא מציג? איך? מתי? ולמה הוא שונה מאינדקסים כמו דפי זהב ובזק.

כל אתר אינטרנט, מופיע בדפדפן האינטרנט שלכם בתור קוד HTML, מה זה אומר? מה חשוב לבדוק שם? תראו בשיעור.

כל אתר אינטרנט, מופיע בדפדפן האינטרנט שלכם בתור קוד HTML, מה זה אומר? מה חשוב לבדוק שם? תראו בשיעור.

בגוגל יש 3,000,000 חיפושים בדקה, 15% מתוכם הם חיפושים שלא נעשו מעולם(!) אז איך אנחנו יכולים לדעת מה הביטוי הכי נכון לנו להתקדם בתוצאות? (קובץ מוכן לעבודה כלול בשיעור)

על מנת להבהיר לגוגל וגם לגולש מה חשוב לנו יותר ומה חשוב לנו פחות, אנחנו צריכים לדעת איך להפוך את הניווט באתר לטוב יותר ונגיש יותר לכולם באותה מידה, אז מה הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות שיכולים להשפיע אפילו מיידית על תוצאות החיפוש?

על מנת להבהיר לגוגל (וגם לגולש) על מה נכתב העמוד הספציפי שאליו הוא הגיע, חשוב מאוד לסדר את התוכן בהתאם לרצונות של שניהם (גוגל והגולש כמובן), החל מכותרות, שימוש במילות המפתח, ניסוח תגיות ועוד) והכי חשוב, הפקטורים המובהקים של גוגל על “מהו תוכן איכותי”

בין אם נרצה או לא, יש לא מעט דרכים שאפשר לסבך את עצמנו מול גוגל עם תוכן משוכפל, לפעמים זה אפילו לא מדובר בהעתקה של תוכן כמו העתקה לא נכונה של הקוד באתר, מה הכוונה? תבינו בשיעור

גוגל כל הזמן מתעדכן ומעדכן את עצמו ואת התכונות שבו, איך הוא עושה את זה, כמה פעמים? מה העדכונים הגדולים ביותר שנעשו? הכל בשיעור בן יותר משעה וחצי של שיעור!

בואו להבין את אחד מ-3 הפרמטרים הגדולים ביותר לקידום האורגני בגוגל, קישורים חיצוניים לאתר שלנו. שיעור בן שעה וחצי!

אחד הדברים החשובים ביותר בתהליך ה-SEO, הוא ניתור ובקרה נכונה של התהליך, ובמיוחד בשביל זה, הכלי של גוגל יכול לעזור לנו.

כלי נוסף ומעולה של גוגל שבתור מקדם אתרים, אני עובד איתו לפחות כמה שעות בשבוע, בואו לראות איך גוגל חושף לכם את הנתונים החשובים ביותר עבור האתר שלכם.

רשימת המכולת שכל מקדם אתרים צריך לדעת עליה ולהכין אותה בהקשר לכל אתר שהוא מקדם. 

גלילה למעלה

בהצלחה.
אני כאן לכל שאלה

הזן פרטים ועבור לפרטי התשלום

דילוג לתוכן