קורס קידום אתרים למתקדמים

שדרגו את יכולות הקידום שלכם בכמה רמות

קורס ה-SEO של דניאל זריהן

קורס “קידום למתקדמים” מיועד למקדמי אתרים עם נסיון בתחום, כאלה שכבר ראו דבר או שניים בחיים וקידמו כמה עשרות אתרים ואולי אפילו יותר.

בין אם אתם מקדמים שכירים או עצמאיים – אני בטוח שתוכלו ללמוד כמה דברים חדשים בעזרת הקורס הזה. בתור מי שקידם במצטבר כבר קרוב ל-1000 אתרים עד היום, אני יודע שלפעמים אפילו טיפ קטן יכול לסגור פינה או להפיל כמה אסימונים ולהיות שווה לכם הרבה כסף, זמן או הכל ביחד.

קורס קידום למתקדמים - דניאל זריהן

מי זה דניאל זריהן

הקדמה לקורס SEO למתקדמים

נגן וידאו

קורס שייקח את רמת ה-Onsite שלכם לשלב הבא

תהליכים בטוחים

נכון, קישורים חיצוניים זה בהחלט חשוב, אבל - קידום אתרים היה ויהיה, מבוסס מאד על תוכן ואופטימיזציה. לפעמים שינוי של מילה אחת יכולה לעשות פלאים, ואני ממש לא מגזים(!), בקורס רואים דוגמאות חיות לכך.

טיפים קטנים למקדמים גדולים

Onsite SEO זה הרבה יותר מלעשות טייטלים ודיסקריפשנים. בקורס אני לא חוסך במידע ומסביר, בצורה מאד פרקטית, איך לעשות שימוש בכל מיני כלים (וגם חשיבה) על מנת למקדם כל עמוד באתר שלנו מבחינת אופטימיזציה ולהביא כמה שיותר טראפיק מגוגל.

תיק הלקוחות של דניאל זריהן

קבוצת פייסבוק סגורה עם מעל ל-700 סטודנטים אשר עוזרים אחד לשני ואף מפרים אחד את השני בחומרים חדשים ושאלות חשובות להכנת הנכסים שלהם.

היכנסו עכשיו ותרוויחו

עלות הקורס 950 ₪

עד 10 תשלומים של 95 ₪ בלבד!

השאירו פרטים ועברו לתשלום מאובטח באשראי

כמה זמן אתם מעבירים ברכבת? תלמדו משהו בינתיים. כי אין דבר חשוב יותר מנוחות, כל קורס אונליין בקואליקס מותאם לכל מסך שקיים ולכל מובייל אפשרי, על מנת לצפות בקורס כל מה שאתם צריכים – זה אינטרנט, שם וסיסמא ואתם שם. הכל אונליין.

950 ₪ - עד 10 תשלומים של 95 ₪ בלבד!

השאירו פרטים ועברו לתשלום מאובטח באשראי

שאלות שבטח קופצות לך עכשיו בראש

לכל הקורסים שלי יש משהו חשוב במשותף:

  • שנה שלמה של ליווי ותמיכה בעזרת מיילים / פייסבוק / שיחות חודשיות לעזרה (אחרי שנה, התמיכה נמצאת רק בפייסבוק, לא באישי)
  • קבוצת פייסבוק פרטית לתלמידי האונליין (הקבוצה עם למעלה מ-700 תלמידי אונליין ומעל ל-40 פוסטים בשבוע בממוצע עם 100+ תגובות בממוצע) עם המון קייס סטאדי’ז והתייעצויות פנימיות בין תלמידים בלבד. 

חשוב מאוד להבין שכן, אבל לא למכללה!, התשלום לקורס הינו רק כרטיס הכניסה שלך להבין את עולם ה-SEO המתקדם, אבל זה לא יקנה לך תוכן לאתר, לא יקנה לך כלים ובטח שלא יקנה לך את המקומות הראשונים בגוגל. 

על מנת להבין כמה עוד תצטרכו להוציא מבחינה כלכלית, חשוב להבין שאם השקל האחרון שלכם התכוון לצאת על הקורס, הקורס לא בשבילכם. יש הוצאות (לא כל כך כבדות, אבל יש) ואין להתעלם מהן. 

הסילבוס המלא

הסבר קצר על מהות הקורס, למי הוא מיועד, למי זה מתאים (ולמי פחות)למה אפשר לצפות.

לפני שאני הולך לקדם עמוד מסוים, אני צריך להבין איזה סוג של תוצאות גוגל מציג בחיפושים הרלוונטיים (אפשר ללמוד מזה המון) ומה המתחרים שלי עושים נכון.

“רענון” ודגשים לכל עקרונות ה-Onsite הבסיסיים לפני הדברים המתקדמים יותר.

סקירה על אחד הכלים היותר מתקדמים שיש לטובת Onsite SEO.

השילוב בין 2 הכלים הללו הוא קטלני, בקטע טוב.

סקירה על  Ahrefs בהקשר של אופטימיזציה, שבמקור הוא כלי שיותר מוכר בעולם הקישורים, אבל ללא ספק עוצמתי מאד גם עבור Onsite SEO.

גלו את אחד הכלים היותר עוצמתיים שיש, ותמצאו המון הזדמנויות לשיפורים בתוכן שכבר יש לכם!

הקונסול של גוגל הוא גם כלי מעולה שיכול לעזור לנו ללמוד על קהל היעד שלנו ומה הוא מחפש, ובין היתר גם להגיע לנושאים חדשים שנוכל לכתוב עליהם.

סקירה והדגמה על כמה פיצ’רים פחות מוכרים מהסרץ קונסול, שיכולים לעזור לנו מאד בעבודת אופטימיזציה.

פיצ’ר נוסף ומגניב ביותר בסקץ קונסול, שראוי להקדיש לו שיעור נפרד.

איך עושים את זה הכי טוב שיש.

שיעור מאד פרקטי בו אני מדגים איך אשכרה לעשות אופטימיזציה באחד האתרים שלי עם ה-Surfer SEo.

הדגמה ובחינה של איך בעזרת עבודה של כמה דקות עם הסרפר, שיפורתי עשרות דירוגים שונים אצלי באתר – ואיך תוכלו לנהל מעקב כזה גם אצלכם ובצורה יעילה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן