קורס AI - מהזווית של SEO

הפרומפט שיביא אותך למקום הראשון בגוגל

קורס חדש שלי, שמוליק דורינבאום (שמול), קורס לבניית תכנים איכותיים ואמינים עם AI בלבד, החל מאיפיון ועד להעלאה לאתר (+תמונות AI!)

קורס כתיבה עם AI

מכללת SEO אונליין היחידה בישראל שיש לה:

קבוצת פייסבוק עם 700+ תלמידים

מייל תמיכה לכל שאלה והתייעצות

זום שבועי ב-11:00 לכל שאלה והתייעצות

מי זה שמוליק דורינבאום?

קורס שיקח אתכם מהרעיון ועד ליצירה של התכנים שלכם

תכנון רעיונות לכתיבה

אין לכם שום רעיון לתוכן חדש לאתר שלכם? בעזרת מחקרים קודמים משלי וקבצים מסודרים, תמצאו בוודאות רעיון מדויק שיגרום לכם להצליח!

קבצים מוכנים לעבודה

תבניות פשוטות מחכות לכם להורדה מיידית בקורס, כל שעליכם לעשות - העתק / הדבק ויש לכם תכנית עבודה לשנה שלמה!

רשימות מסודרות לעבודה

הסוד הגדול ביותר לכל הצלחה של אנשים, זה סדר עבודה. דאגתי לסדר לכם את כל מה שצריך בשביל הצ'קליסט המלא להצלחה וודאית

תיק הלקוחות של שמול

הצגת מקרים אמיתיים מהחיים
(לא רק תיאוריה)

רוצים להיות בטוחים שהנושא הנלמד, יעבוד גם לכם? בואו לראות את האתרים שלי ואת אתרי הלקוחות שלנו שמקבלים פניות כל יום בצורה קבועה ואף גדלה בכל יום

20 שיעורים לצפייה מיידית
(ומעודכנים ל-2023)

שיעורים לצפייה מיידית אשר מתעדכנים כל הזמן, שיעורים אשר מועברים היום גם במכללת קואליקס, במסגרת קורס ה-SEO המלא,
מעבר לסילבוס המלא >

קבצים לעבודה יומיומית
(העתק והדבק)

על מנת לעשות סדר בעבודה ולא רק תיאוריות, הכנתי לסטודנטים Excel מסודר
עם צ'קליסטים מסודרים לעבודה יומיומית,
נוחה ופשוטה לכל מקדם

קבוצת פייסבוק סגורה עם מעל ל-700 סטודנטים אשר עוזרים אחד לשני ואף מפרים אחד את השני בחומרים חדשים ושאלות חשובות להכנת הנכסים שלהם.

היכנסו עכשיו ותרוויחו

עלות הקורס ₪290

השאירו פרטים ועברו לתשלום מאובטח באשראי

כמה זמן אתם מעבירים ברכבת? תלמדו משהו בינתיים. כי אין דבר חשוב יותר מנוחות, קורס האונליין של שמוליק דורינבאום מותאם לכל מסך שקיים ולכל מובייל אפשרי, על מנת לצפות בקורס כל מה שאתם צריכים – זה אינטרנט, שם וסיסמא ואתם שם. הכל אונליין.

מה אומרים אלו שכבר סיימו את הקורס שלי?

מחיר 290 ₪ בלבד!

השאירו פרטים ועברו לתשלום מאובטח באשראי

שאלות שבטח קופצות לך עכשיו בראש

לכל הקורסים שלי יש משהו חשוב במשותף:

  • שנה שלמה של ליווי ותמיכה בעזרת מיילים / ווטסאפ / שיחות חודשיות לעזרה (אחרי שנה, התמיכה נמצאת רק בפייסבוק, לא באישי)
  • קבוצת פייסבוק פרטית לתלמידי האונליין (הקבוצה עם למעלה מ-650 תלמידי אונליין ומעל ל-40 פוסטים בשבוע בממוצע עם 100+ תגובות בממוצע) עם המון קייס סטאדי והתייעצויות פנימיות בין תלמידים בלבד

כל כך הרבה קורסים אונליין על בניית נכסים דיגיטליים, למה שתעבדו איתי דווקא? 

מאוד פשוט

מעבר לזה שאני כבר 17 שנה בתעשייה (מרצה במכללות הגדולות בישראל, בכנסים הגדולים בישראל ואחראי על קידום של החברות הגדולות בישראל) אני גם חי את הקורס הזה בצורה הכי מעודכנת שיש בישראל, משמע, כל הזמן מוסיף שיעורים, כל הזמן מגיב בקבוצות התלמידים, כל הזמן עונה לתלמידים והכי חשוב, הקהילה שלנו גדלה מיום ליום, אף אחד לא יכול להציג לך את כמות הסטודנטים שאני עובד ומכיר כבר שנים, עם מעל ל-1000 תלמידי אונליין ו-100% הקשבה והתמדה מכולם (שלא נדבר על הקבוצת ווטסאפ עם “הדרכות בהפתעה” על SEO וכד’ עם מעל ל-200 רשומים וצופים בממוצע).

מוזמנים לבדוק גם עם מומחי ה-SEO הגדולים האחרים היום בדיגיטל ותשאלו אותם בתכל’ס, איזה קורס הם מציעים ותראו בעצמכם, אני נותן את כולי, מצפה שתתנו מהכוחות וההקשבה שלכם בהתאם.

מוזמנים לדבר איתי שאספר על דברים נוספים שלא שמעתם ממומחי SEO או “נכסים” בדיגיטל. 

חשוב מאוד להבין שכן, אבל לא אליי!, התשלום לקורס הינו רק כרטיס הכניסה שלך להבין את עולםה-AI, אבל זה לא יקנה לך תוכן לאתר, לא יקנה לך מותג ובטח שלא יקנה לך את המקומות הראשונים בגוגל. 

על מנת להבין כמה עוד תצטרכו להוציא מבחינה כלכלית, חשוב להבין שאם השקל האחרון שלכם התכוון לצאת על הקורס, הקורס לא בשבילכם. יש הוצאות (לא כל כך כבדות, אבל יש) ואין להתעלם מהן. (מוזמנים לדבר איתי טלפונית להסבר מורחב יותר)

הסילבוס המלא

הקדמה לתהליך

הכנה אמיתית לאן אתם נכנסים בדיוק ומה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מרוויחים אפילו את השקל הראשון, זה החלק הקל, החלק הקשה יותר – הוא להבין את עצמכם בתוך התהליך.

הצצה פנימית לשיטות עבודה לניהול זמן בתוך עולם ה-SEO ובניית נכסים דיגיטליים מבלי לאבד את הצפון או את המוטיבציה להמשיך בתהליך, שיטות פשוטות קלות ליישום שעזרו לי לעבוד פי 2 בלי לשים לב.

אין לכם מה לחפש על זה באינטרנט, זו שיטת עבודה שלי פנימית שקשורה בעולם הפסיכולוגיה והעבודה היומיומית. זו נוסחה שרקמתי יחד עם פסיכולוגית מקצועית למען התנהלות נוחה יותר, לא רק בעבודה, אלא בחיים עצמם.

אין לכם מה ללמוד להשתמש במברגה אם לא תדעו מה להרכיב איתה, אני אתן לכם מספר יעדים שתוכלו להבין ולשים אותם מול העיניים וליישם תוך כמה חודשים בלבד.

להכיר את האינטרנט

גם עבור אלו שמכירים וגם עבור אלו שלא, הדרכה מלאה על עולם האינטרנט, מה הדברים החשובים שצריך להבין, החל ממבנה האינטרנט, אתרי אינטרנט, שרתי אחסון ועוד.

הצצה לתוך עולם מנועי החיפוש, בעיקר לעולם של גוגל. מה הוא מציג? איך? מתי? ולמה הוא שונה מאינדקסים כמו דפי זהב ובזק.

איך גוגל מסתכל על תוצאות החיפוש ולמה הוא מעדיף כאלה על פני אחרות בהקשר של סטוריטלינג ופרסונות מפורסמות בתחומם.

קובץ לנוחיותכם, לעבודה מלאה לשנה הקרובה, קובץ מסודר אשר מפורט בו כל מה שצריך בשביל לדעת כמה בדיוק יעלה לנו נכס דיגיטלי, מכל כיוון שהוא!

איך (ולמה) תוכן מתקדם בגוגל?

על מנת להעלות תוכן שיהיה מקודם בתוצאות בגוגל, חשוב מאוד שהתוכן יהיה איכותי, אך למרות מה שחושבים, יש מדד “איכות” שאפשר לבדוק לפי הפרמטרים של גוגל, איך עולים על הנתונים הנכונים ואיך בודקים אם זה עבד?

גם כשעמוד מקודם, חשוב מאוד להתייחס אליו טוב יותר מעמודים שפחות חשובים לכם באתר, ולכן חשוב מאוד לסדר דברים באתר כמו היררכיה, מהירות טעינה ופרמטרים נוספים שגורמים לעמוד להיות איכותי יותר וכמובן, אופטימלי יותר למנועי החיפוש ולגולש כאחד.

ChatGPT

הצ’אט הוא כלי מטורף שרק מתפתח וגם יודע לתקשר עם המון כלים אחרים בדרכים שונות. אבל כדי שנעבוד עליו בצורה נכונה, חייבים להכיר את דרך העבודה שלו. 

מחקרים עמוקים בצ’אט, החל ממציאת דומיינים ושמות של מותגים מעניינים ועד לביטויי מפתח וחלוקת האתר להיררכיה בעזרת הצ’אט.

מעבר למחקרים הרגילים שאנשים עושים בצ’אט, אפשר להוציא מהצ’אט טבלאות מסודרות לתפארת, מחקרים שיראו לנו את כוונת המשתמש, רמת הבנה ועוד. פרומפטים מוכנים לשימושכם החופשי. 

יצירת פרומפט (מוכן להעתקה) בשביל לקבל פוסט ארוך לאתר שלנו שיענה על אחד מהביטויי הלונגטייל שלנו באתר.

סדרת פרומפטים ארוכה במיוחד שיוצרת שיחה שלמה איתנו מול הצ’אט בשביל להרכיב מאמרים ארוכים ואיכותיים יותר מכל מאמר אחר (בשיעור אני מראה איך שכתבתי עמוד שגוגל לא הסכים לאנדקס וחזר לאנדקס אותו אחרי ששיניתי אותו תוך יום מהסדרת פרומפטים החדשה)

Midjourney

על מנת להבין את המידג’רני בצורה הטובה ביותר, נדבר על הבסיס, תשתיות של פרומפטים ועוד. 

איך מעתיקים את הרעיונות של המתחרים שלנו או של מאגרי התמונות מבלי לשלם שקל יותר מהחבילות של מידג’רני וכמובן, מבלי לדעת קוד או פרומפטים כלל של מידג’רני

על מנת לקבל תמונות מדויקות יותר ברמה שיש לכם בראש, בנייה והרכבה של פרומפט בצורה מסודרת שיהיה לכם קל לשכפל לאיזה רעיונות שיש לכם בראש.

מחיר 290 ₪ בלבד!

השאירו פרטים ועברו לתשלום מאובטח באשראי

Scroll to Top
דילוג לתוכן